امروز : سه شنبه, ۲۰. آذر ۱۳۹۷
VTEM SlideshowVTEM SlideshowVTEM Slideshow

PDF چاپ نامه الکترونیک

" چای شیرین دردسر ساز "

تاریخ انتشار خبر : شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ساعت ۰۷:۳۵

واقعا که ارشد شدن هم دردسر داشت؛ نمی دانم چه سالی بود که با عراقی ها درگیر شدیم، فقط خاطره اش در ذهنم مانده است.

وقتی برای تفتیش آمدند، تمام دار و ندارمان را بردند؛ یکی از بچه ها نیم کیلوئی شکر داشت که در یه کیسه ی کوچک داخل لباس هایش بود که ندیده بودند.

عراقی ها به خاطر تنبیه، چای تلخ بهمان می دادند و دوست ما هم خوش و خوشحال که من شکر دارم ریخت داخل چای. همه گفتن دستت درد نکنه! در حال نوشیدن چای بودیم که یکهو یک سرباز آمد پشت پنجره و دید خیلی با حال داریم چای می خوریم.

یکی از بچه ها را صدا زد و گفت چاییت رو بده، همین که خورد و فهمید شیرینه چشمتون روز بد نبینه سریع در را باز کرد و تمام چای را ریخت بیرون، ارشد بیچاره هم که بنده باشم هنوز لب به چای نزده گرفت زیر کتک و گفت با چی شیرین کردین؟ هر چه قسم خوردم که بابا دیگه نداریم، قبول نکرد و چندتا سرباز دیگر را صدا زد. خلاصه  یک ساعتی کتک کاری مان کردند.

یک سرباز به جان من افتاده بود و دو تا دیگر بقیه را می زدند؛ فقط یادم است حدود ۵۰ نفر را،  روی دو پتو جمع کرده بودند، همه داد می زدند و به خاطر فرار از کابل خوردن، روی سر و کله ی هم بالا می رفتند. من هم گوشه ای گیرم آورده بود و هی می زد و شکر می خواست. آن دوتا سرباز هم بقیه را می زدند و شکر می خواستند.

بچه ها هم داد می زدند بخدا دیگر نداریم! وقتی ول مان کردند، همه آمدند سراغ من که چی به سرم آمده؛ من هم که آنها را دیده بودم که چطور رو سر و کله ی هم بالا می رفتند از آنها خنده ام گرفته بود و می گفتم شما چتون بود که اینطور داد و بیداد می کردین و از سر و کله ی همدیگه بالا می رفتین؟ البته جای کابل ها حسابی می سوخت و درد می کرد این خنده ها فقط بخاطر روحیه دادن به همدیگر بود.

راوی: آزاده محمد حسن مفتاح

به نقل از سابت جامع آزادگان

 

نظرسنجی

شما از جوملا چه استفاده ای می کنید؟
 

آمار سایت

OS : Linux s
PHP : 5.6.38
MySQL : 5.5.60-MariaDB
زمان : ۲۰:۲۶
ذخیره سازی : غیرفعال
GZIP : غیرفعال
اعضا : 13743
محتوا : 1910
پیوندها : 6
بازدیدهای محتوا : 1500210

نظرسنجی

نظر شما در رابطه با اطلاع رسانی سایت چیست ؟

خوب - 0%
متوسط - 0%
ضعیف - 100%

تعداد آرا: 1
The voting for this poll has ended on: 11 آبان 1391 - 09:35

ماژول اسکرول جوملا